TLRP3A20WR033FTE
Mfr.Part #
TLRP3A20WR033FTE
Description
RES 0.033 OHM 1% 2W 2512
Operating Temperature :
-55°C ~ 170°C
Power (Watts) :
2W
Resistance :
33 mOhms
Temperature Coefficient :
±75ppm/°C
Tolerance :
±1%
Datasheets
TLRP3A20WR033FTE
Manufacturer related products
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK
    CONN RECEPT HOUSING CPC 4POS BLK
    CONN HOUSING SOCKET CPC 5POS BLK
    CONN PLUG HOUSING CPC 4POS BLACK